Designový konvektor TCH 1500 E

Číslo výrobku 1410000528
Ušetříte: 4518.25 CZK
9 141,26 CZK 4 623,01 CZK s DPH

Ukázat cenu bez DPH

Designový konvektor TCH 1500 E'

"Elegance, abyste se cítili dobře. Stylový hliníkový konvektor s 10 stupni ohřevu a dálkovým ovládáním
Vynikající topný výkon ve své nejkrásnější podobě

Mobilní topná tělesa v obývacím pokoji nemusí být vždy bílá a střízlivého designu. Topný konvektor TCH 1500 E, který byl oceněn cenou Red Dot Design Award, vyniká svým designem - a zároveň přesvědčuje svým topným výkonem a komfortem. Jeho vysoce kvalitní hliníkový kryt s kartáčovaným čelním panelem a černým lesklým obložením dává na první pohled jasně najevo, že designový konvektor o výkonu 1 500 W se s jistotou zařadí do centra moderních obytných a pracovních prostor.

Výrazné teplo pro moderní bydlení a práci

S elegantním designovým konvektorem TCH 1500 E uděláte dojem všude tam, kde si přejete útulné a příjemné teplo. Například jako přídavné topení v obývacích pokojích do velikosti 20 m² nebo 50 m3, prodejních místnostech, kancelářích, ale i v hobby místnostech, sklepních prostorách nebo posilovnách. Nebo také jako trvalé topení s 10 nastavitelnými stupni vytápění (od 220 W do 1 500 W) v zimní zahradě, pokoji pro hosty, rekreačním domě nebo na lodžii. Díky krytu odolnému proti stříkající vodě IPX4 je použití v koupelně nebo na toaletě pro hosty stejně možné jako v ložnici. Osvětlení ovládacího panelu se během provozu automaticky vypíná - ideální pro nerušený spánek. Kromě toho lze konvektor použít jako spolehlivý hlídač mrazu, například k ochraně nevytápěných místností před nadměrným ochlazováním a nákladnými škodami způsobenými mrazem.

Čisté teplo bez zápachu a rušivého hluku v pozadíNa rozdíl od běžných ventilátorových ohřívačů s topnou spirálou a ventilátorem vytváří TCH 1500 E příjemné teplo pomocí elektrického topného tělesa bez hluku a bez podpory ventilátoru. Proto se při vytápění nevíří prach, což umožňuje oddechnout si zejména astmatikům a lidem s citlivými dýchacími cestami.

Všestranné vybavení pro znalce, kteří si potrpí na pohodlí

Nehorázně dobře vypadající a zároveň zářící přesvědčivou nabídkou funkcí - kvalitnímu modelu TCH 1500 E se nikdo nevyrovná ani omylem. S dálkovým ovládáním, dotykovým displejem, ovládáním termostatu, funkcí časovače, 10 stupni ohřevu, ekologickým režimem, dětskou pojistkou a praktickým navíjením kabelu zaujme i co se týče pohodlí.

Zámky proti chladu: Stínění studeného vzduchu z okenních výplníTypickým znakem moderních obytných a obchodních prostor jsou velkorysé okenní prvky, které někdy sahají až k podlaze. Jakkoli je velkorysý přísun světla v tomto designu místnosti pozitivní pro obytnou atmosféru, velká okna mají v chladných dnech negativní vliv na klima v obývacím pokoji. Teplý vzduch v místnosti se ochlazuje na studených okenních plochách, klesá k podlaze a vyvolává zde nepříjemné proudění studeného vzduchu. Výsledkem je průvan v oblasti podlahy a studené nohy.TCH 1500 E se svou velmi širokou konstrukcí blízko podlahy nabízí nápravu. Tento typ konvektoru je také známý jako mobilní deskové topení. Konvektor o šířce 110 cm umístěný před oknem působí jako neviditelný tepelný štít. Chladný podlahový vzduch je ohříván elektrickým topným tělesem na požadovanou komfortní teplotu v rozmezí 5 °C až 35 °C. Vzduch stoupá za konvektorem. Teplý vzduch stoupá na principu konvekce a již po krátké době se vytvoří jemně cirkulující proud teplého vzduchu, který je rovnoměrně a příjemně rozváděn po celé místnosti.Snižuje náklady na energii: ovládání termostatu a režim úspory energieVšechna nastavení zařízení designového konvektoru TCH 1500 E lze provádět pomocí moderního dotykového panelu nebo dálkového ovládání. Štíhlé topné těleso zobrazuje zadanou cílovou teplotu na elegantním černém LCD displeji a má integrovaný teplotní senzor, pomocí něhož se výkon topení nebo úroveň ohřevu zcela automaticky přizpůsobí aktuální a požadované teplotě v místnosti. Po dosažení nastavené požadované teploty se konvektor automaticky vypne a šetří energii. V případě potřeby opětovného ohřevu se automaticky aktivuje i TCH 1500 E. Tuto inteligentní regulaci teploty doplňuje energeticky úsporný režim, který umožňuje pomalé ohřívání místnosti na nízkou úroveň ohřevu až na konstantní teplotu 26 °C.

Programovatelné teplo v rytmu života: 24hodinový časovačDíky časovači, který lze nastavit v hodinových krocích pro automatické zapnutí nebo vypnutí ohřívače, lze dobu ohřevu ohřívače TCH 1500 E přizpůsobit individuálnímu životnímu rytmu stejně pohodlným a energeticky úsporným způsobem. Například v kanceláři, kdy se konvektor po osmihodinové pracovní době automaticky vypne, aniž byste o tom museli přemýšlet. Nebo doma v útulné teplé ložnici, když usínáte při čtení v posteli s jistotou, že se přímotop po nastaveném čase sám vypne.

Rozhodně nejlepší volba - i pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčkyČetné ochranné prvky ohřívače TCH 1500 E jsou stejně stylové jako jeho vnější vzhled, takže tento atraktivní ohřívač lze doporučit například i pro aktivní rodiny s dětmi a domácími zvířaty.

Dětská pojistkaPozorné děti zkoumají svět všemi smysly. Hmatem a osaháváním chápou souvislosti nebo vzrušující předměty ve svém okolí. Aby bylo nastavení spotřebiče TCH 1500 E chráněno před zvědavými dětskými ručičkami, je konvektor vybaven dětskou pojistkou, kterou lze aktivovat podle potřeby.

Anti-tiltTam, kde si hrají děti a skotačí temperamentní zvířata, se občas něco převrhne nebo rozbije. U modelu TCH 1500 E si s tím nemusíte dělat starosti. Integrovaná ochrana proti překlopení okamžitě vypne ohřívač, pokud se v horku a navzdory stabilním nožičkám jednou dostane ze svislé polohy.

Ochrana proti přehřátíBezpečnostní termostat spolehlivě zabrání tomu, aby například nedbale odložené kusy oblečení vedly k nahromadění tepla uvnitř spotřebiče. V takovém případě se aktivuje ochrana proti přehřátí a zařízení se automaticky zcela vypne.

Navíječ šňůrDíky praktickému navíječi kabelu a bočnímu úložnému prostoru pro dálkové ovládání lze ohřívač v době nepoužívání přehledně a kompaktně uložit.

Designový konvektor TCH 1500 E zaujme v moderně zařízených koupelnách, obývacích pokojích a obchodních prostorách. Ať už ve vlhkém a chladném přechodném období, nebo v mrazivé zimě - díky rovnoměrnému konvekčnímu teplu spolehlivě a pohodlně zajišťuje příjemnou pocitovou teplotu..

Praktické výhody:

 • Topný výkon 1 500 W pro čisté teplo bez kondenzace.
 • 10 nastavení teploty (220 W až 1 500 W)
 • Vysoce kvalitní hliníkový kryt
 • IR dálkové ovládání
 • Automatický provoz řízený termostatem s předvolbou cílové hodnoty mezi 5 a 35 °C
 • Automatická regulace teploty
 • Zobrazení zadané cílové teploty
 • Dotyková obrazovka a LCD displej
 • Funkce časovače
 • Funkce monitoru mrazu
 • Režim úspory energie
 • Energeticky úsporný provoz díky automatickému vypnutí při dosažení cílové hodnoty
 • Maximální bezpečnost díky ochraně proti přehřátí, ochraně proti převrácení a dětské pojistce.
 • Bezhlučné vytápění


Upozornění: Spotřebič je vhodný pouze pro použití v dobře izolovaných místnostech nebo pro příležitostné použití
Technické údaje
Všeobecně
  Číslo artiklu 1.410.000.528
Topný výkon
  Stupeň 1 [kW] 1,5
  Stupeň max. [kW] 1,5
Elektrické veličiny
  Síťová přípojka 220 - 240 V/50 Hz
  Příkon max. [W] 1 500
  Odběr jmenovitého proudu [A] 6,5
  Druh krytí IP IPX4
  Třída ochrany I
Elektrická přípojka
  Přípojná vidlice CEE 7/7
  Délka kabelu [m] 1,5
Mobilita
  Nohy
  Držák(y) pro přenášení / přepravu
  Prohlubně pro uchopení
Rozměr
  Délka (včetně stojanových nožek) [mm] 130
  Šířka (včetně stojanových nožek) [mm] 1 100
  Výška (včetně stojanových nožek) [mm] 230
Hmotnost
  (bez obalu) [kg] 6,5
Zařízení, charakteristiky i funkce
Funkce a výbava
  infračervené dálkové ovládání
  Ein-/Ausschalter
  LCD displej
  Spořič obrazovky
  Dotykový ovládací panel
  Funkce časovače
  Funkce mrazové ochrany
  Kontrolka provozu
  Termostat ovládaný automatický provoz
  Plynule nastavitelný termostat
  Automatické vypnutí při dosažení cílové hodnoty
  Úsporný energetický režim
  Dětská pojistka
  Držák kabelu
  Spínač ochrany proti převrácení
  24hod. spínací hodiny
Obsluha
  Termostat vícestupňový

 Sériové vybavení

 dostupné volitelně

 není dostupné

 

Informace o produktech:

+49 2452 962-450

Po. – Čt.: 8:00 – 17:30 hod.

Pá.: 8:00 – 17:00 hod.

Adresa:

Grebbener Straße 3

D-52525 Heinsberg SRN