Designový čistič vzduchu AirgoClean 10 E

Číslo výrobku 1580001010
Ušetříte: 544.00 CZK
1 827,20 CZK 1 283,20 CZK s DPH

Ukázat cenu bez DPH

Designový čistič vzduchu AirgoClean 10 E

Zapněte čerstvý vzduch, vypněte znečišťující látky
Čím čistší a nezatíženější je vzduch, který denně dýcháme, tím lépe se cítíme. Přesto už pouhá jedna čajová lžička prachu v ložnici obsahuje průměrně 1000 domácích roztočů a 250 000 jejich drobných exkrementů - a k tomu přidejme navíc ještě pyl, drobné částice a bakterie. Kdo by chtěl v tomto prostředí snít o zdravém spánku?

To je těžké si představit - a právě v těchto chvílích můžete začít plně důvěřovat automatickému a účinnému čištění vzduchu pomocí přístroje AirgoClean 10 E: Tento exkluzivní čistič vzduchu, který je k dostání pouze u firmy Trotec, je vhodný pro prostory do velikosti 16 m² resp. 40 m³. AirgoClean 10 E je optimálním řešením pro vaši domácnost, protože spolehlivě čistí vzduch v místnosti od alergenů jako je pyl, zvířecí srsti, spórů plísní, jemných částic, bakterií a různých chemických výparů. Ve zkratce - tedy od všeho, co brání vašemu klidnému spánku a snižuje výkonnost během dne.

Extrémně kompaktní čistič vzduchu kombinuje dva zvláště účinné filtry do jednoho dvoustupňového a vysoce efektivního systému filtrace vzduchu v místnosti: a to jeden Dacron a jeden HEPA filtr. Systém Dacron je ideální jako předfiltr díky jeho alergicko-neutrálním syntetickým vláknům a v kombinaci s osvědčeným filtrem HEPA garantuje 95% účinnost pro filtraci všech znečišťujících látek obsažených ve vzduchu v dané místnosti.

Kromě toho je AirgoClean 10 E vybaven také integrovaným ionizátorem, který zajistí ještě lepší kvalitu vzduchu. Ionizátor totiž produkuje negativní ionty s antistatickým účinkem, které negativně nabijí částice ve vzduchu a tím je pošlou k zemi, protože jsou těžší než okolní vzduch. Tam mohou být snadno absorbovány/odsáty. Tímto způsobem se vzduch v místnosti ještě efektivněji čistí a navíc je obohacen aktivním kyslíkem.

Čistší vzduch přináší klidnější spánek

Tento plně automatický přístroj zapnete pomocí centrálního ovládacího tlačítka, kde jsou pak k dispozici celkem tři úrovně ventilátoru. A dobré je ještě vědět: AirgoClean 10 E umožňuje přirozené klima v místnosti svým vysoce účinným filtračním systémem, protože znečišťující látky filtruje ze vzduchu bez použití škodlivého ozonu a pak vrací zpět do místnosti pouze vyčištěný vzduch.

Díky svému povedenému designu se přístroj hodí do všech moderních domácností i kanceláří. Jeho tichý chod vám navíc v noci zaručí ničím nerušený - a díky lepšímu vzduchu - také zdravý spánek. K dalším plusům čističky patří také snadné ovládání a nekomplikovaná a rychlá výměna filtru.

Lépe dýchat, lehčeji žít

Vyhlašte u vás doma boj všem nenápadným zdrojům prachu: například na běžném psacím stole najdete stokrát více bakterií, virů a patogenů než v kuchyni. Koberce absorbují znečišťující látky až po osminásobek své vlastní hmotnosti. Jemný prach se propracuje do každé jemné trhliny. A nábytek, laminát nebo panely mohou obsahovat formaldehyd, který se během desetiletí uvolňuje do vzduchu v místnosti.

S AircoClean 10 E od firmy Trotec si snadno a rychle zajistíte čistý nezatížený pokojový vzduch - a budete si užívat dobrého pocitu a radosti z každého nádechu.

Výbava a funkce:

 • Dvoustupňový systém filtrace vzduchu s předfiltrem Dacron a filtrem HEPA
 • Vhodné pro plně automatické čištění vzduchu v prostorech do 40 m³
 • Objem čistění max. 135 m³/h
 • 3 úrovně ventilátoru
 • Vylepšené čištění vzduchu ionizátorem
 • Kompaktní a výkonný se snadným ovládáním
 • Nekomplikovaná a rychlá výměna filtru
 • Nízká hlučnost: max. 55 dB(A)
 • Nízká spotřeba energie
 • Díky stojanům možnost volného postavení do prostoru
 • Skvělý poměr cena-výkon


Pozor! Používejte pouze originální náhradní filtry od společnosti Trotec. Pouze ty jsou navrženy a testovány tak, aby vyhovovaly vašemu zařízení. Levné repliky obvykle nedosahují stanovených hodnot filtru ani nezaručují objem vzduchu, pro který je zařízení navrženo. Používání levných replik filtrů na ochranu před viry proto může představovat zdravotní riziko. V zájmu vlastní bezpečnosti proto používejte pouze originální filtry Trotec.

Technické údaje
Všeobecně
  Číslo artiklu 1.580.001.010
Množství vzduchu
  Vhodné pro prostory do [m²/m³] 16 m² /40 m³
  Stupeň 1 [m³/h] 55
  Stupeň 2 [m³/h] 105
  Stupeň 3 [m³/h] 135
Elektrické veličiny
  Síťová přípojka 230 V/50 Hz
  Příkon [kW] 0,045
  Odběr jmenovitého proudu [A] 0,2
Elektrická přípojka
  Přípojná vidlice CEE 7/17 (tvarovaná zástrčka)
  Délka kabelu [m] 1,9
Hodnoty hluku
  Stupeň 1 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 41
  Stupeň 2 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 51
  Stupeň 3 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 54
Ventilátor
  radiální
  axiální
  Ventilační stupně 3
  Třída ochrany II
Rozměr
  Délka (bez obalu) [mm] 183
  Šířka (bez obalu) [mm] 272
  Výška (bez obalu) [mm] 296
Hmotnost
  (bez obalu) [kg] 2,5
Zařízení, charakteristiky i funkce
Výbava
  Ionizace
  Turbo-Modus
  Luftqualitätssensor
Indikace výměny filtru
  Hlavní filtr
  Předfiltr
Filtr
  Předfiltr Syntetické vlákno
  Aerosolový filtr HEPA filtr
  Účinnost filtru 95,0%
Mobilita
  Nohy
  pojízdný

 Sériové vybavení

 dostupné volitelně

 není dostupné

 

Informace o produktech:

+49 2452 962-450

Po. – Čt.: 8:00 – 17:30 hod.

Pá.: 8:00 – 17:00 hod.

Adresa:

Grebbener Straße 3

D-52525 Heinsberg SRN