Designový čistič vzduchu AirgoClean 10 E

Číslo výrobku 1580001010
Ušetříte: 547.28 CZK
1 913,68 CZK 1 366,40 CZK s DPH

Ukázat cenu bez DPH

Designový čistič vzduchu AirgoClean 10 E

Zapněte čerstvý vzduch, vypněte znečišťující látky
Čím čistší a nezatíženější je vzduch, který denně dýcháme, tím lépe se cítíme. Přesto už pouhá jedna čajová lžička prachu v ložnici obsahuje průměrně 1000 domácích roztočů a 250 000 jejich drobných exkrementů - a k tomu přidejme navíc ještě pyl, drobné částice a bakterie. Kdo by chtěl v tomto prostředí snít o zdravém spánku?

To je těžké si představit - a právě v těchto chvílích můžete začít plně důvěřovat automatickému a účinnému čištění vzduchu pomocí přístroje AirgoClean 10 E: Tento exkluzivní čistič vzduchu, který je k dostání pouze u firmy Trotec, je vhodný pro prostory do velikosti 16 m² resp. 40 m³. AirgoClean 10 E je optimálním řešením pro vaši domácnost, protože spolehlivě čistí vzduch v místnosti od alergenů jako je pyl, zvířecí srsti, spórů plísní, jemných částic, bakterií a různých chemických výparů. Ve zkratce - tedy od všeho, co brání vašemu klidnému spánku a snižuje výkonnost během dne.

Extrémně kompaktní čistič vzduchu kombinuje dva zvláště účinné filtry do jednoho dvoustupňového a vysoce efektivního systému filtrace vzduchu v místnosti: a to jeden Dacron a jeden HEPA filtr. Systém Dacron je ideální jako předfiltr díky jeho alergicko-neutrálním syntetickým vláknům a v kombinaci s osvědčeným filtrem HEPA garantuje 95% účinnost pro filtraci všech znečišťujících látek obsažených ve vzduchu v dané místnosti.

Kromě toho je AirgoClean 10 E vybaven také integrovaným ionizátorem, který zajistí ještě lepší kvalitu vzduchu. Ionizátor totiž produkuje negativní ionty s antistatickým účinkem, které negativně nabijí částice ve vzduchu a tím je pošlou k zemi, protože jsou těžší než okolní vzduch. Tam mohou být snadno absorbovány/odsáty. Tímto způsobem se vzduch v místnosti ještě efektivněji čistí a navíc je obohacen aktivním kyslíkem.

Čistší vzduch přináší klidnější spánek

Tento plně automatický přístroj zapnete pomocí centrálního ovládacího tlačítka, kde jsou pak k dispozici celkem tři úrovně ventilátoru. A dobré je ještě vědět: AirgoClean 10 E umožňuje přirozené klima v místnosti svým vysoce účinným filtračním systémem, protože znečišťující látky filtruje ze vzduchu bez použití škodlivého ozonu a pak vrací zpět do místnosti pouze vyčištěný vzduch.

Díky svému povedenému designu se přístroj hodí do všech moderních domácností i kanceláří. Jeho tichý chod vám navíc v noci zaručí ničím nerušený - a díky lepšímu vzduchu - také zdravý spánek. K dalším plusům čističky patří také snadné ovládání a nekomplikovaná a rychlá výměna filtru.

Lépe dýchat, lehčeji žít

Vyhlašte u vás doma boj všem nenápadným zdrojům prachu: například na běžném psacím stole najdete stokrát více bakterií, virů a patogenů než v kuchyni. Koberce absorbují znečišťující látky až po osminásobek své vlastní hmotnosti. Jemný prach se propracuje do každé jemné trhliny. A nábytek, laminát nebo panely mohou obsahovat formaldehyd, který se během desetiletí uvolňuje do vzduchu v místnosti.

S AircoClean 10 E od firmy Trotec si snadno a rychle zajistíte čistý nezatížený pokojový vzduch - a budete si užívat dobrého pocitu a radosti z každého nádechu.

Výbava a funkce:

 • Dvoustupňový systém filtrace vzduchu s předfiltrem Dacron a filtrem HEPA
 • Vhodné pro plně automatické čištění vzduchu v prostorech do 40 m³
 • Objem čistění max. 135 m³/h
 • 3 úrovně ventilátoru
 • Vylepšené čištění vzduchu ionizátorem
 • Kompaktní a výkonný se snadným ovládáním
 • Nekomplikovaná a rychlá výměna filtru
 • Nízká hlučnost: max. 55 dB(A)
 • Nízká spotřeba energie
 • Díky stojanům možnost volného postavení do prostoru
 • Skvělý poměr cena-výkon


Technické údaje
Všeobecně
  Číslo artiklu 1.580.001.010
Množství vzduchu
  Vhodné pro prostory do [m²/m³] 16 m² /40 m³
  Stupeň 1 [m³/h] 55
  Stupeň 2 [m³/h] 105
  Stupeň 3 [m³/h] 135
Elektrické veličiny
  Síťová přípojka 230 V/50 Hz
  Příkon [kW] 0,045
  Odběr jmenovitého proudu [A] 0,2
Elektrická přípojka
  Přípojná vidlice CEE 7/17 (tvarovaná zástrčka)
  Délka kabelu [m] 1,9
Hodnoty hluku
  Stupeň 1 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 41
  Stupeň 2 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 51
  Stupeň 3 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 54
Ventilátor
  radiální
  axiální
  Ventilační stupně 3
Rozměr
  Délka (bez obalu) [mm] 183
  Šířka (bez obalu) [mm] 272
  Výška (bez obalu) [mm] 296
Hmotnost
  (bez obalu) [kg] 2,5
Zařízení, charakteristiky i funkce
Výbava
  Ionizace
  Turbo-Modus
  Luftqualitätssensor
Indikace výměny filtru
  Hlavní filtr
  Předfiltr
Filtr
  Předfiltr Syntetické vlákno
  Aerosolový filtr HEPA filtr
  Účinnost filtru 95,0%
Mobilita
  Nohy
  pojízdný

 Sériové vybavení

 dostupné volitelně

 není dostupné

 

Informace o produktech:

+49 2452 962-450

Po. – Čt.: 8:00 – 17:30 hod.

Pá.: 8:00 – 17:00 hod.

Adresa:

Grebbener Straße 3

D-52525 Heinsberg SRN