Designová čistička vzduchu AirgoClean 15 E

Číslo výrobku 1580001013
Ušetříte: 813.81 CZK
2 610,85 CZK 1 797,04 CZK s DPH

Ukázat cenu bez DPH

Designová čistička vzduchu AirgoClean 15 E

Čerstvý vzduch může vypadat takhle krásně a stylově
Hýčkejte celou rodinu čistým dýchacím vzduchem'

Čistý vzduch je základním stavebním kamenem našeho zdravého života. Dospělí vdechnou denně asi 15 000 litrů vzduchu, děti dokonce dvakrát tolik. Ne každý vzduch je však stejný! Znečišťující látky a alergeny ve vzduchu ovlivňují naši pohodu stejně jako příliš suchý nebo příliš vlhký vzduch v místnosti. Nezdravý vzduch v místnostech snižuje naši výkonnost a v nejhorším případě dokonce způsobuje onemocnění. To, co dospělí častěji odmítají jako letní únavu a děti nazývají špatnou koncentrací, nezřídka souvisí se znečištěným ovzduším v místnostech.

Znečištěný venkovní vzduch přispívá ke špatné kvalitě ovzduší uvnitř budovZnečištění ovzduší se zejména v přetížených městech nezastaví před vchodovými dveřmi. Vysoké koncentrace NO2 související s dopravou se při každém větrání dostávají do vnitřních prostor a vedou k ohrožení zdraví a omezení naší výkonnosti. V závislosti na ročním období jsou přítomny také pyly, bakterie a obvyklí "spoluobyvatelé", jako jsou roztoči a zvířecí chlupy. Pokud je v místnosti příliš vlhký vzduch, dochází také k nekontrolovatelnému šíření spor plísní, což představuje další zátěž pro dýchací cesty. Tedy všechno jiné než dobrý základ pro cenný a důležitý volný čas uprostřed rodiny.Získejte volný vzduch k dýchání a relaxaci

Kompaktní, moderní čistička vzduchu Airgoclean 15 E v módní bílé matné barvě zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti a kvalitu dýchání ve všech místnostech každodenního soužití.

Kombinovaný systém filtrování vzduchu v místnosti složený z předfiltru DACRON a osvědčeného HEPA filtru filtruje ze vzduchu v místnosti všechny druhy škodlivin a nejběžnější alergeny s 95% účinností. Volitelně dostupný uhlíkový HEPA filtr z aktivního uhlí nejen filtruje škodliviny, ale také pohlcuje nepříjemné pachy z okolního vzduchu.

Již tak vysoký filtrační výkon je ještě vylepšen plně automatickou ionizací. Tím se uvolňují záporně nabité ionty, jejichž statický náboj váže plovoucí pyly, prach, viry a bakterie a způsobuje jejich klesání k podlaze, kde jsou okamžitě nasávány a odstraňovány proudem vzduchu třístupňového ventilátoru. Tímto způsobem se vzduch v místnosti ještě účinněji čistí a navíc se obohacuje o aktivní kyslík.

Vyčištěný vzduch v místnosti dělá každý den výjimečným

Plně automatické zařízení se zapíná centrálním ovládacím knoflíkem, přičemž jsou k dispozici celkem tři stupně dmychadla. A je dobré vědět: Díky vysoce účinnému filtračnímu systému umožňuje AirgoClean 15 E přirozené klima v místnosti, protože filtruje škodliviny ze vzduchu bez použití škodlivého ozonu a zpět do místnosti vrací pouze vyčištěný vzduch.

Usínejte uvolněně, spěte celou noc bez zátěže

Příjemně tichý provoz předurčuje čističku vzduchu AirgoClean 15 E i k použití v ložnici, například k odstranění strachu z roztočů, kteří narušují spánek, a jejich malých roztočových exkrementů. Zejména alergici rychle najdou klidný spánek.

Nízká spotřeba energie'

Čistička vzduchu pracuje díky účinnému čisticímu procesu velmi energeticky úsporně. V závislosti na nastavení spotřebuje maximálně 45 W.

Klidně dýchejte a ciťte se dobře

Vyhlaste válku neviditelným choroboplodným zárodkům: i na psacím stole v dětském pokoji se nachází stokrát více bakterií, virů a zárodků než v kuchyni. Koberce v průběhu času absorbují až osminásobek své vlastní hmotnosti. Jemný prach si razí cestu zvenčí každou jemnou škvírou. A nábytek, laminát nebo desky mohou obsahovat formaldehyd, který se po desetiletí uvolňuje do ovzduší v místnosti.

S čističem vzduchu AirgoClean 15 E od společnosti Trotec můžete snadno a rychle zajistit čistý a neznečištěný vzduch v místnosti - a užívat si dobrý pocit z volného dýchání.

Zdravé vnitřní klima díky technologii dvojitého filtru

Filtrační systém DACRON®

Dacron® je označení pro synteticky vyráběná nekonečná polyesterová vlákna, která jsou díky svým mimořádně alergicky neutrálním vlastnostem ideální jako předfiltry při čištění vzduchu. Předfiltry ze syntetických vláken vyrobené z tohoto materiálu jsou obzvláště odolné proti roztržení, mají dlouhou životnost a odpuzují vodu. Filtr ze syntetických vláken již spolehlivě filtruje lehké až středně těžké pachy, hrubší domácí prach i zvířecí chlupy ze vzduchu v místnosti.

Filtrační systém HEPA - volitelný uhlíkový filtrační systém HEPA

Ve filtru HEPA filtrační třídy 11 jsou odstraněny pyly, alergeny, jemné prachové částice a spory plísní až do velikosti 1,0 mikrometru. Vzhledem k vysoké míře odlučování 95 % se filtry této třídy používají například v laboratořích citlivých na hygienu a v potravinářské výrobě. Nejlepší předpoklady pro to, aby se vaše čtyři stěny proměnily v oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchem v místnosti. Jako příslušenství je k dispozici také uhlíkový HEPA filtr, který je ideální pro všechny kuřáky. Filtr s aktivním uhlím integrovaný v tomto kombinovaném filtru účinně neutralizuje nejen znečišťující látky, ale také nepříjemné pachy, jako je kouř nebo formaldehyd, z okolního vzduchu.

Účinné pro:
 • pyl
 • jemný prach
 • zbytky roztočů
 • spory plísní
 • bakterie
 • viry
 • domácí prach
 • alergeny domácích zvířat
 • cigaretový kouř
 • jednoduché až středně silné pachy


Přínosy pro praxi:

 • Dvoustupňový systém filtrace vzduchu v místnosti s dakronovým předfiltrem a HEPA filtrem.
 • Volitelně dostupný uhlíkový HEPA filtr odstraňuje nejen znečišťující látky, ale i pachy.
 • Vhodné pro plně automatické čištění vzduchu v místnostech do 53 m³.
 • Objem čištění max. 180 m³/h
 • 3 úrovně dmychadla
 • Lepší čištění vzduchu pomocí ionizátoru
 • Kompaktní a výkonný se snadným ovládáním
 • Jednoduchá a rychlá výměna filtru
 • Nízká hlučnost: max. 45 dB(A)
 • Nízká spotřeba energie
 • Vhodné pro alergiky


Pozor! Používejte pouze originální náhradní filtry od společnosti Trotec. Pouze ty jsou navrženy a testovány tak, aby vyhovovaly vašemu zařízení. Levné repliky obvykle nedosahují stanovených hodnot filtru ani nezaručují objem vzduchu, pro který je zařízení navrženo. Používání levných replik filtrů na ochranu před viry proto může představovat zdravotní riziko. V zájmu vlastní bezpečnosti proto používejte pouze originální filtry Trotec.
Technické údaje
Všeobecně
  Číslo artiklu 1.580.001.013
Množství vzduchu
  Vhodné pro prostory do [m²/m³] 21 m² /53 m³
  Stupeň 1 [m³/h] 100
  Stupeň 2 [m³/h] 150
  Stupeň 3 [m³/h] 180
Elektrické veličiny
  Síťová přípojka 220 - 240 V/50 Hz
  Příkon [kW] 0,05
  Odběr jmenovitého proudu [A] 0,2
Elektrická přípojka
  Přípojná vidlice CEE 7/17 (tvarovaná zástrčka)
  Délka kabelu [m] 1,75
Hodnoty hluku
  Stupeň 1 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 34
  Stupeň 2 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 38
  Stupeň 3 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 45
Ventilátor
  radiální
  axiální
  Ventilační stupně 3
  Třída ochrany II
Rozměr
  Délka (bez obalu) [mm] 210
  Šířka (bez obalu) [mm] 290
  Výška (bez obalu) [mm] 620
Hmotnost
  (bez obalu) [kg] 3,5
Zařízení, charakteristiky i funkce
Výbava
  Ionizace
  Betriebskontrollleuchte
  Turbo-Modus
  Luftqualitätssensor
Indikace výměny filtru
  Předfiltr
  Hlavní filtr
Filtr
  Předfiltr Synthesefaser
  Aerosolový filtr HEPA-Filter
  Účinnost filtru 95,0%
Mobilita
  Nohy
  Prohlubně pro uchopení
  pojízdný

 Sériové vybavení

 dostupné volitelně

 není dostupné

 

Informace o produktech:

+49 2452 962-450

Po. – Čt.: 8:00 – 17:30 hod.

Pá.: 8:00 – 17:00 hod.

Adresa:

Grebbener Straße 3

D-52525 Heinsberg SRN