Designová čistička vzduchu AirgoClean 100 E

Číslo výrobku 1580001020
Ušetříte: 1606.18 CZK
3 917,06 CZK 2 310,88 CZK s DPH

Ukázat cenu bez DPH

Designová čistička vzduchu AirgoClean 100E'

Plně automatické čištění vzduchu HEPA s technologií filtru "Triple Protection" - dálkové ovládání je součástí dodávky
Zdravější život a pohoda s každým nádechem

Přibližně 80 procent času trávíme v interiéru. Doma nebo v práci. Čistý vzduch v místnostech je proto pro naše zdraví a pohodu přinejmenším stejně důležitý jako vyvážená strava, pohyb a dostatek spánku. Přesto je kvalita vzduchu, který dýcháme, často opomíjena, pokud jde o optimalizaci našeho zdraví. Neprávem!

Neznečištěný vzduch v místnostech podporuje výkonnost

Lidé, kteří dýchají čistý vzduch, se cítí lépe, mají více energie a prokazatelně žijí zdravěji. Každý den vdechneme více než 10 000 litrů vzduchu. Nefiltrovaný vzduch v místnostech je však málokdy skutečně čistý. V jednom krychlovém centimetru vzduchu se nachází přibližně 50 000 částic, jako je jemný prach a pyl, a také choroboplodné zárodky, jako jsou bakterie a spory plísní. Tyto nečistoty neustále zhoršují naši výkonnost a v nejhorším případě způsobují alergie a nemoci.

Skoncujte s tím a spolehněte se na čistý vzduch s HEPA filtrem s AirgoClean 100 E, který je z 95 % zbaven suspendovaných částic způsobujících nemoci. Pro zdravé vdechování a prodýchávání!

Kvalitnější život pro celou rodinu

Kompaktní čistička vzduchu AirgoClean 100 E v nadčasově krásné, elegantní a módní bílé barvě zlepšuje vzduch, který dýcháte. Díky filtračnímu systému HEPA včetně předfiltru DACRON® a uhlíkového filtru přístroj spolehlivě odstraňuje ze vzduchu v místnosti škodliviny, nečistoty i nepříjemné pachy, které nás zatěžují při každodenním kontaktu s rodinou a přáteli. Třístupňový nastavitelný ventilátor a vysoká cirkulace vzduchu 180 m³/h umožňují rychlou výměnu vzduchu v místnostech do 21 m². Praktický je optický snímač kvality ovzduší, který signalizuje aktuální kvalitu ovzduší barvami světelného signálu. Pokud se vzduch zhorší, například kvůli otevřenému oknu nebo zápachu z kuchyně, jednotka automaticky upraví intenzitu čištění vzduchu. Komfortní funkce čističky vzduchu doplňuje kontrolka filtru, tichý noční režim, funkce časovače pro časově řízené zapnutí a vypnutí a praktické infračervené dálkové ovládání.

Zlepšené čištění vzduchu pomocí ionizace

Již tak vysoký filtrační výkon je dále vylepšen plně automatickou ionizací. Tím se uvolňují záporně nabité ionty, jejichž statický náboj váže plovoucí pyly, prach, viry a bakterie a způsobuje jejich klesání k podlaze, kde jsou okamžitě nasávány a odstraňovány proudem vzduchu třístupňového ventilátoru. Vzduch v místnosti se tak čistí ještě účinněji a navíc je obohacen o aktivní kyslík.

Protože každý den je výjimečný: Individuálně přizpůsobitelné čištění vzduchuNenechávejte kvalitu vzduchu náhodě! Abyste se mohli soustředit na to, co je v životě opravdu důležité, zajišťuje automatický režim AirgoClean 100 E řízený senzorem plně automatické čištění vzduchu v místnosti podle potřeby. Zařízení se ovládá pohodlně a snadno pomocí dodávaného infračerveného dálkového ovládání nebo volitelně přímo pomocí digitálního ovládacího panelu.Senzor kvality vzduchu - plně automatické zlepšení ovzduší

Kromě manuálního ovládání výkonu čištění vzduchu je AirgoClean 100 E vybaven inteligentním "senzorem kvality vzduchu", který během několika sekund reaguje na změnu kvality vzduchu v místnosti. Inovativní senzor kvality ovzduší nepřetržitě měří množství škodlivin v ovzduší. Pokud se kvalita vzduchu zhorší, například kvůli nečistotám nebo prachu, které se přenášejí obuví, snímač to během několika sekund zjistí a upraví podle toho výkon.

Rychlost větrání se reguluje podle naměřené kvality:

 • Dobrá kvalita vzduchu (zelená) Úroveň větrání 1
 • Střední kvalita vzduchu (oranžová) Úroveň větrání 2
 • Špatná kvalita vzduchu (červená) Úroveň větrání 3


Tichý noční režim

Příjemně tichý vysavač AirgoClean 100 E dohlíží na váš klidný spánek v nočním režimu. Proudění vzduchu se plně automaticky přizpůsobuje vašim potřebám při spánku.

Programovatelný 12hodinový časovač

Časovač, který lze nastavit po 4 hodinách, přístroj po uplynutí nastavené doby automaticky zcela vypne. Šetříte tak energii a nemusíte se starat o jeho vypnutí po náročném pracovním dni v domácí kanceláři nebo když jdete spát.

IR dálkové ovládání s funkcí uzamčení

Všechny funkce lze pohodlně ovládat i ze sedadla. V domácnostech s dětmi a zvířaty je mimořádně užitečná funkce zámku, s níž lze nastavení přístroje chránit před zvědavýma dětskýma rukama a skotačícími zvířaty.

Zdravé vnitřní klima díky filtrační technologii "Triple Protection"

Přímou kombinací tří různých filtračních technologií jsou z vnitřního vzduchu spolehlivě odfiltrovány alergenní a znečišťující částice i choroboplodné zárodky.

Předfiltr DACRON®

DACRON® je název pro synteticky vyráběná nekonečná polyesterová vlákna, která jsou díky svým mimořádně alergicky neutrálním vlastnostem ideální jako předfiltry při čištění vzduchu. Předfiltry ze syntetických vláken vyrobené z tohoto materiálu jsou obzvláště odolné proti roztržení, mají dlouhou životnost a odpuzují vodu. Filtr ze syntetických vláken spolehlivě odfiltruje ze vzduchu v místnosti lehké až středně těžké pachy, hrubší domácí prach i zvířecí chlupy.

Uhlíkový filtr

Ideální pro všechny kuřáky je přídavný uhlíkový filtr tvořený uhlíkem. Kromě znečišťujících látek tento filtr účinně neutralizuje pachy tabáku, domácích zvířat, kuchyňské pachy, pachy kouře a formaldehydu a rozpouštědel z okolního vzduchu. Pro čistý vzduch - bez nepříjemných pachů.

HEPA filtr'

Ve filtru HEPA filtrační třídy 11 jsou odstraněny pyly, alergeny, jemné prachové částice a spory plísní až do velikosti 1,0 mikrometru. Vzhledem k vysoké míře odlučování 95 % se filtry této třídy používají například v laboratořích citlivých na hygienu a v potravinářské výrobě. Nejlepší předpoklady pro to, aby se vaše čtyři stěny proměnily v oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchem v místnosti. Ideální pro všechny kuřáky je navíc již integrovaný uhlíkový filtr tvořený uhlíkem. Filtr s aktivním uhlím integrovaný v tomto kombinovaném filtru účinně neutralizuje nejen znečišťující látky, ale také nepříjemné pachy, jako je kouř nebo formaldehyd, z okolního vzduchu.

Rychlá a snadná výměna filtru

Stejně snadná jako obsluha vysavače AirgoClean 100 E je i rychlá výměna již namontovaných filtrů. Kryt přístroje lze sejmout bez použití nářadí v jednom jednoduchém kroku, aby bylo možné vizuálně zkontrolovat a v případě potřeby vyměnit předfiltry, uhlíkové filtry a HEPA filtry.

Čistý vzduch pro zdravější život, lepší pohodu a vyšší výkon - čistička vzduchu AirgoClean 100 E to umožňuje.

Účinné pro:

 • Pyl a alergeny domácích zvířat
 • jemný prach, domácí prach a zbytky roztočů
 • viry, bakterie a spory plísní
 • Cigaretový kouř a nepříjemné pachy


Přínosy pro praxi:

 • Třístupňový systém filtrování vzduchu v místnosti s předfiltrem DACRON®, uhlíkovým filtrem a HEPA filtrem.
 • Účinná HEPA filtrace znečišťujících látek a zápachu
 • IR dálkové ovládání
 • Zobrazení kvality ovzduší
 • Objem čištění max. 180 m³/h
 • 3 rychlosti ventilátoru
 • Lepší čištění vzduchu pomocí ionizátoru
 • Kompaktní a výkonný se snadným ovládáním
 • Jednoduchá a rychlá výměna filtru
 • Automatický provoz
 • Kontrolka filtru
 • Funkce zámku pro ochranu nastavení jednotky
 • Funkce časovače
 • Noční režim (tichý šepot)
 • Nízká hlučnost: max. 49 dB(A)
 • Nízká spotřeba energie
 • Vhodné pro alergiky


Pozor! Používejte pouze originální náhradní filtry od společnosti Trotec. Pouze ty jsou navrženy a testovány tak, aby vyhovovaly vašemu zařízení. Levné repliky obvykle nedosahují stanovených hodnot filtru ani nezaručují objem vzduchu, pro který je zařízení navrženo. Používání levných replik filtrů na ochranu před viry proto může představovat zdravotní riziko. V zájmu vlastní bezpečnosti proto používejte pouze originální filtry Trotec.
Technické údaje
Všeobecně
  Číslo artiklu 1.580.001.020
Množství vzduchu
  Vhodné pro prostory do [m²/m³] 21 m² /53 m³
  Stupeň 1 [m³/h] 70
  Stupeň 2 [m³/h] 130
  Stupeň 3 [m³/h] 180
Elektrické veličiny
  Síťová přípojka 220 - 240 V/50 - 60 Hz
  Příkon [kW] 0,045
  Odběr jmenovitého proudu [A] 0,187
Elektrická přípojka
  Přípojná vidlice CEE 7/17 (tvarovaná zástrčka)
  Délka kabelu [m] 1,8
Hodnoty hluku
  Stupeň 1 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 38
  Stupeň 2 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 47
  Stupeň 3 - Vzdálenost 1 m [dB(A)] 49
Ventilátor
  radiální
  axiální
  Ventilační stupně 3
  Třída ochrany II
Rozměr
  Délka (bez obalu) [mm] 321
  Šířka (bez obalu) [mm] 210
  Výška (bez obalu) [mm] 523
Hmotnost
  (bez obalu) [kg] 5
Zařízení, charakteristiky i funkce
Výbava
  Luftqualitätssensor
  Indikace kvality vzduchu
  Ein-/Ausschalter
  Betriebskontrollleuchte
  Prachový senzor
  Funkce časovače
  Kinderschutz/Lock-button
  Ionizace
  Negativ-Ion-Austritt
  Automatický režim
  Noční režim
  Infračervené dálkové ovládání
  Filterreinigungsanzeige
  Turbo-Modus
Filtr
  Předfiltr Synthesefaser
  Aerosolový filtr HEPA-Filter
  Účinnost filtru 95,0%
Mobilita
  Nohy
  Držák(y) pro přenášení / přepravu

 Sériové vybavení

 dostupné volitelně

 není dostupné

 

Informace o produktech:

+49 2452 962-450

Po. – Čt.: 8:00 – 17:30 hod.

Pá.: 8:00 – 17:00 hod.

Adresa:

Grebbener Straße 3

D-52525 Heinsberg SRN